160x78

ГАЛЕРЕЯ

«ЕКСКУРСІЇ»

8 — 10 листопада на території Міжнародного виставкового центру (Київ, Броварський пр-т, 15, ст. метро «Лівобережна») пройшла VI Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо — 2016».

На експозиції «ЄвроБудЕкспо-2016» національними та зарубіжними виробничими підприємствами були представлені новітні технології та широкий спектр продукції для будівництва, оснащення та оздоблення об’єктів промислового, житлового призначення та соціальної сфери. Група 47-Г

Сама престижна і авторитетна будівельна виставка в Україне. InterBuildExpo 2017 –важлива професійна подія в області будівництва і архітектури, влаштування житла, проектування і ремонту, а також головна площадка для обговорення найбільш гострих питань ведення будівельного бізнесу в Україні.

Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (колишня назва — Київський музей західного та східного мистецтва) — художній музей у Києві, найвизначніша збірка закордонного мистецтва в Україні.

Наявність у музейній колекції надзвичайно вартісних та унікальних пам’яток мистецтва забезпечила музею славу далеко за межами країни. В підмурках музею і картинної галереї лежить приватна збірка родини Ханенків і колекція картин, що зібрав вчений-хімік Щавинський Василь Олександрович (1868—1924). 14-Д

PinchukArtCentre — міжнародний центр сучасного мистецтва XXI століття, відкрита платформа для художників, мистецтва і суспільства.

Виставка «ПАРКОММУНА. Место. Сообщество. Явление» стала результатом довгої роботи команди Дослідницької роботи PinchukArtCentre. Виставка досліджує діяльність художників, які так чи інакше були пов’язані з сквотом «Паркоммуна», а точніше – з ареолом навколо колишньої вулиці Парижської коммуни (нині – вул. Михайлівська), де існували сквоти і майстерні художників (1989 – 1994).

«День довкілля»

День відкритих дверей

 Відкриті заняття

Відкриті виховні заходи

 Зустріч весни

 

 

17044 м. Остер, вул. 8 березня, 7а, телефон: (04646) 4-34-85;

електронна пошта: Oster_budtex@cg.ukrtel.net

Яндекс.Метрика

Cars
wordpress, темы. здоровый блог. WordPress плагины