160x78

Лідери АПК

Зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання

«Лідери АПК ХХІ століття»

Чотирнадцятий рік поспіль традиційно збирається студентська молодь в одному з аграрних вищих закладів на свій надзвичайно потрібний форум – зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття».

За всю свою історію зліт став однією із найяскравіших подій у житті близько чотирьох тисяч випускників аграрних вищих навчальних закладів: тих молодих людей, які були учасниками усіх зльотів. Форум збирає саме ту молодь, яка справою життя обрала працю на сільськогосподарській ниві. Адже плекати врожаї, вирощувати хліб, берегти землю – це справжнє покликання людей аграрних професій.

Україна будує заможну державу. Жити і працювати в ній молодим, їм вирощувати хліб, розвивати вітчизняну економіку їм, молодим майбутнім аграріям, випала доленосна роль зміцнювати нашу аграрну державу – Україну.

З року в рік до рівня кращих з європейських і світових зразків наближається активно й творчо інтегрує у світовий освітній простір і аграрна освіта, зберігаючи при цьому власні традиції. Усі ці процеси потребують впевненості у власних силах, високих моральних і ділових якостях, чіткої громадської позиції, уміння її відстоювати.

Іменні стипендіати та відмінники навчання – справжні лідери АПК ХХІ століття. Саме від їх знань, практичних навичок, діловитості, творчого зацікавленого ставлення до справи залежать, чи стане українське село багатшим, землі – родючішими, а люди будуть жити в комфортабельних, сучасних будівлях.

Зліт студентів – це прекрасна нагода для знайомств, спілкування обміну досвідом та ідеями.

Студенти Остерського коледжу будівництва та дизайну приймають активну участь у зльоті іменних стипендіатів та відмінників навчання

«Лідери АПК ХХІ століття»

2004 р. м. Харьків

 1. Головач Ігор
 2. Олійник Олена (стипендіат Президента України)

2005 р. м. Сімферополь

 1. Шевченко Дмитро
 2. Верозуб Наталія

2006 р. м. Дніпропетровськ

 1. Дасік Ірина
 2. Трифонов Костянтин

2008 р. м. Миколаїв

 1. Веремійченко Катерина
 2. Шуляк Іван (стипендіат Президента України)

2010 р. м.

 1. Антибиш Олександр

2011 р. м.Біла-Церква

 1. Хоменко Галина  (стипендіат Президента України)
 2. Остраниця Олександр

2012 р. м. Житомир

 1. Головко Софія
17044 м. Остер, вул. 8 березня, 7а, телефон: (04646) 4-34-85;

електронна пошта: Oster_budtex@cg.ukrtel.net

Яндекс.Метрика

Cars
wordpress, темы. здоровый блог. WordPress плагины