160x78

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

ОПОРЯДЖЕННЯ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД ТА БУДІВЕЛЬНИЙ ДИЗАЙН

рис9Молодший спеціаліст за кваліфікацією «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн (технік-дизайнер)» підготовлений для професійної діяльності в сфері будівництва та архітектури.
Технік-дизайнер повинен вміти визначати функціональне зонування та розпланувальну структуру населеного пункту і розробляти креслення просторових композицій; використовувати в процесі проектування елементів планування теоретичні дослідження та історичні набутки, визначати технологію кольорового оформлення інтер’єрів та екстер’єрів, володіти методами науково-пошукової роботи під час розробки конкретного дизайн-проекту.
Технік-дизайнер повинен знати методи та способи виконання будівельних процесів при зведенні будівель та споруд, основи перед будівельного проектування, взаємоузгодження виконання будівельних процесів у часі та просторі, оперативне планування та управління будівництвом; дотримуючись чинного законодавства на основі існуючих положень і нормативних документів,проводити весь процес підготовки і затвердження рекомендованої технічної та юридичної документації.
Технік-дизайнер може працювати в проектних організаціях, будівельних підприємствах, архітектурно-дизайнерських бюро. Фахівець, володіючи вміннями виконувати основні види будівельних та опоряджувальних робіт, може надавати послуги з графічного дизайну, декораторів інтер’єру
Молодший спеціаліст може займати посади: техніка-дизайнера, техніка-проектувальника, макетника макетно-модельного проектування, дизайнера середовища, дизайнера-графіка та виконувати роботи з будівництва, реконструкції, реставрації та ремонту будівель.

17044 м. Остер, вул. 8 березня, 7а, телефон: (04646) 4-34-85;

електронна пошта: Oster_budtex@cg.ukrtel.net

Яндекс.Метрика

Cars
wordpress, темы. здоровый блог. WordPress плагины