160x78

До 70-ї річниці коледжу!

DSC00635Психологічна служба коледжу працює над формуванням свідомого громадянина незалежної української держави

Навчання у вищому навчальному закладі освіти для сучасної молодої людини — один з найважливіших періодів її життєдіяльності, особистісного зростання та становлення як фахівця. Формування повноцінної особистості студента має важливе практичне значення.

Формування особистості людини відбувається у продовж всього її життя, а саме у вищій школі закладаються основні особисті якості фахівця, у подальшій професійній діяльності відбувається «подальша шліфовка як особистості».

До числа найважливіших якостей особистості сучасного фахівця можна віднести ініціативу та відповідальність, спрямованість до новаторських рішень, потреба у постійному оновленні своїх знань. На розвиток таких якостей і спрямована сумісна робота  адміністрації, викладачів та психологічної служби коледжу.

 

Враховуючи зміст загальноколеджанської проблеми «Формування конкурентноспроможної особистості з постійною потребою самореалізації та самовдосконалення, з гуманістичним світосприйняттям і почуттям відповідальності за долю України»  та зміст методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо національно-патріотичного виховання,  виховна робота  та робота практичного психолога спрямована на вирішення таких задач як:

  • формування національної свідомості і людської гідності, любові до рідної землі, родини, готовності до захисту Батьківщини;DSC00628
  • формування творчої працелюбної особистості, вмілого господаря, що володіє відповідними навичками та вміннями, професійною майстерністю;
  • прищеплення й розвиток моральних почуттів, глибокого усвідомлення взаємозв’язку між ідеями індивідуальної свободи, правами людини та її громадською відповідальністю.

Саме розуміння студентами коледжу потреби в забезпеченні  незалежної України якісними фахівцями-будівельниками та свідомими громадянами українського суспільства, сприяє збільшенню рівня мотивації до навчально-професійної діяльності учасників всього навчально-виховного процесу Остерського коледжу будівництва та дизайну.

У зв’язку з ювілеєм нашого навчального закладу шлемо найкращі побажання всьому нашому колективу та закликаємо до подальшої плідної співпраці у справі підготовки майбутніх фахівців!

DSC00627 

З повагою практичний психолог Череда Т.Ф.

 

 

17044 м. Остер, вул. 8 березня, 7а, телефон: (04646) 4-34-85;

електронна пошта: Oster_budtex@cg.ukrtel.net

Яндекс.Метрика

Cars
wordpress, темы. здоровый блог. WordPress плагины