160x78

Н   А   К   А   З

директора   Остерського   коледжу будівництва та дизайну

Міністерство освіти і науки України

 

               07.09.2018 рік                                                             м. Остер                                                           № 104  -ОД        

             

Про призначення консультантів

дипломного проектування

Призначити консультантами розділів дипломного проектування  дипломників ІV курсу денної  форми навчання      випуску 2019 року таких викладачів:

 

п/п

Дипломники
 

Керівник

проекту

Консультанти по розділам

Архітектурно- конструктивна

частина

Розрахункова

частина

Технологічна

частина

Економічна

частина

Охорона праці
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
  Група 41-Б            
1 Андрійченко Дмитро Олександрович Глибовець Н.М. Садова Н.С. Симоненко П.К. Рябчун Я.І. Глибовець Н.М. Бардаченко Т.М.
2 Байрак Ірина Миколаївна Глибовець Н.М. Садова Н.С. Симоненко П.К. Газукін М.Д. Глибовець Н.М. Бардаченко Т.М.
3 Брачун Віталій Миколайович Глибовець Н.М. Садова Н.С. Симоненко П.К. Рябчун Я.І. Глибовець Н.М. Бардаченко Т.М.
4 Бузаджи Ярослав Васильович Глибовець Н.М. Садова Н.С. Симоненко П.К. Рябчун Я.І. Глибовець Н.М. Бардаченко Т.М.
5 Гвоздь Станіслав Олександрович Лепська Л.А. Садова Н.С. Симоненко П.К. Лепська Л.А. Глибовець Н.М. Бардаченко Т.М.
6 Гламазда Сергій Володимирович Лепська Л.А. Садова Н.С. Симоненко П.К. Лепська Л.А. Глибовець Н.М. Бардаченко Т.М.
 

п/п

Дипломники
 

Керівник

проекту

Архітектурно- конструктивна

частина

Розрахункова

частина

Технологічна

частина

Економічна

частина

Охорона праці
7 Коптіль Юрій Іванович Лепська Л.А. Садова Н.С. Симоненко П.К. Лепська Л.А. Глибовець Н.М. Бардаченко Т.М.
8 Коровкін Федір Федорович Лепська Л.А. Садова Н.С. Симоненко П.К. Рябчун Я.І. Глибовець Н.М. Бардаченко Т.М.
9 Кураш Григорій Валентинович Рябчун Я.І. Садова Н.С. Симоненко П.К. Рябчун Я.І. Глибовець Н.М. Бардаченко Т.М.
10 Москалець Павло Олександрович Рябчун Я.І. Самодєлок Г.І. Симоненко П.К. Рябчун Я.І. Глибовець Н.М. Бардаченко Т.М.
11 Неліп Артем Сергійович Самодєлок Г.І. Самодєлок Г.І. Симоненко П.К. Газукін М.Д. Глибовець Н.М. Бардаченко Т.М.
12 Озимай Володимир Миколайович Рябчун Я.І. Шуляк Л.Г. Симоненко П.К. Рябчун Я.І. Глибовець Н.М. Бардаченко Т.М.
13 Олійник Роман Вячеславович Самодєлок Г.І. Самодєлок Г.І. Симоненко П.К. Коряк Л.М. Глибовець Н.М. Бардаченко Т.М.
14 Пирогов Костянтин Богданович Лепська Л.А. Самодєлок Г.І. Симоненко П.К. Лепська Л.А. Глибовець Н.М. Бардаченко Т.М.
15 Піка Владислав Сергійович Самодєлок Г.І. Самодєлок Г.І. Симоненко П.К. Рябчун Я.І. Глибовець Н.М. Бардаченко Т.М.
16 Прокопенко Костянтин Володимирович Самодєлок Г.І. Самодєлок Г.І. Симоненко П.К. Лепська Л.А. Глибовець Н.М. Бардаченко Т.М.
17 Сташенко Олександр Станіславович Симоненко П.К. Шуляк Л.Г. Симоненко П.К. Коряк Л.М. Глибовець Н.М. Бардаченко Т.М.
18 Шаповалов Богдан Валерійович Симоненко П.К. Шуляк Л.Г. Симоненко П.К. Рябчун Я.І. Глибовець Н.М. Бардаченко Т.М.
19 Шуман Олександр Олегович

 

 

Симоненко П.К. Шуляк Л.Г. Симоненко П.К. Коряк Л.М. Глибовець Н.М. Бардаченко Т.М.
 

п/п

Дипломники
 

Керівник

проекту

Архітектурно- конструктивна

частина

Розрахункова

частина

Технологічна

частина

Економічна

частина

Охорона праці
Група 43-Т
1 Бойко Дмитро Олександрович Шуляк Л.Г. Шуляк Л.Г. Іценко В.І. Коряк Л.М. Гончарова-Жук Н.М. Бардаченко Т.М.
2 Кодрик Тетяна Олександрівна Шуляк Л.Г. Шуляк Л.Г. Іценко В.І. Коряк Л.М. Гончарова-Жук Н.М. Бардаченко Т.М.
3 Кузьменко Владислав Володимирович Шуляк Л.Г. Шуляк Л.Г. Іценко В.І. Коряк Л.М. Гончарова-Жук Н.М. Бардаченко Т.М.
4 Маджуга Віталіна Олександрівна Садова Н.С. Садова Н.С. Іценко В.І. Коряк Л.М. Гончарова-Жук Н.М. Бардаченко Т.М.
5 Медведєва Карина Денисівна Садова Н.С. Садова Н.С. Іценко В.І. Ходарченко О.Г. Гончарова-Жук Н.М. Бардаченко Т.М.
6 Науменко Олег Вікторович Садова Н.С. Садова Н.С. Іценко В.І. Ходарченко О.Г. Гончарова-Жук Н.М. Бардаченко Т.М.
7 Омельчук Євгеній Олександрович Садова Н.С. Садова Н.С. Іценко В.І. Ходарченко О.Г. Гончарова-Жук Н.М. Бардаченко Т.М.
8 Павленко Данило Олексійович Іценко В.І. Садова Н.С. Іценко В.І. Ходарченко О.Г. Гончарова-Жук Н.М. Бардаченко Т.М.
9 Сірий Олександр Вікторович Іценко В.І. Садова Н.С. Іценко В.І. Ходарченко О.Г. Гончарова-Жук Н.М. Бардаченко Т.М.
10 Сороченко Роман Віталійович Іценко В.І. Садова Н.С. Іценко В.І. Рябчун Я.І. Гончарова-Жук Н.М. Бардаченко Т.М.
11 Філатов Тарас Павлович Іценко В.І. Садова Н.С. Іценко В.І. Рябчун Я.І. Гончарова-Жук Н.М. Бардаченко Т.М.
12 Шам Андрій Сергійович Шуляк Л.Г. Шуляк Л.Г. Іценко В.І. Ходарченко О,Г. Гончарова-Жук Н.М. Бардаченко Т.М.
Група 48-БС
1 Білецький Вадим Леонідович Газукін М.Д. Чепурна В.Б. Іценко В.І. Газукін М.Д. Губар Л.С. Бардаченко Т.М.
2 Горілий Андрій Валентинович Газукін М.Д. Чепурна В.Б. Іценко В.І. Газукін М.Д. Губар Л.С. Бардаченко Т.М.
 

п/п

Дипломники
 

Керівник

проекту

Архітектурно- конструктивна

частина

Розрахункова

частина

Технологічна

частина

Економічна

частина

Охорона праці
3 Губко Віталій Олександрович Чепурний В.І. Чепурна В.Б. Чепурний В.І. Газукін М.Д. Губар Л.С. Бардаченко Т.М.
4 Дегтяренко Оксана Володимирівна Газукін М.Д. Чепурна В.Б. Чепурний В.І. Газукін М.Д. Губар Л.С. Бардаченко Т.М.
5 Дорошко Андрій Миколайович Ходарченко О.Г. Чепурна В.Б. Іценко В.І. Ходарченко О.Г. Губар Л.С. Бардаченко Т.М.
6 Костенець Вячеслав Юрійович Ходарченко О.Г. Шуляк Л.Г. Іценко В.І. Ходарченко О.Г. Губар Л.С. Бардаченко Т.М.
7 Мехеденко Юрій Миколайович Ходарченко О.Г. Шуляк Л.Г. Іценко В.І. Ходарченко О.Г. Губар Л.С. Бардаченко Т.М.
8 Тарасевич Павло Олексійович Ходарченко О.Г. Шуляк Л.Г. Чепурний В.І. Ходарченко О.Г. Губар Л.С. Бардаченко Т.М.
9 Царенок Андрій Володимирович Чепурна В.Б. Чепурна В.Б. Чепурний В.І. Ходарченко О.Г. Губар Л.С. Бардаченко Т.М.
10 Черняк Сергій Ігорович Чепурна В.Б. Чепурна В.Б. Чепурний В.І. Ходарченко О.Г. Губар Л.С. Бардаченко Т.М.
 

п/п

Дипломники
 

Керівник

проекту

Архітектурно- конструктивна

частина

Кольоровий дизайн Технологічна

частина

Економічна

частина

Охорона праці
Група 44-Д
1 Закревська Марина Юріївна Шарикіна Н.В. Чепурна В.Б. Шарикіна Н.В. Коряк Л.М. Губар Л.С. Бардаченко Т.М.
2 Ізай Іван Юрійович Шарикіна Н.В. Шуляк Л.Г. Шарикіна Н.В. Коряк Л.М. Губар Л.С. Бардаченко Т.М.
3 Лемеш Микола Володимирович Шарикіна Н.В. Чепурна В.Б. Шарикіна Н.В. Коряк Л.М. Губар Л.С. Бардаченко Т.М.
4 Музика Олександра Володимирівна Чепурна В.Б. Чепурна В.Б. Шарикіна Н.В. Коряк Л.М. Губар Л.С. Бардаченко Т.М.
5 Розстальний Сергій Володимирович Чепурна В.Б. Чепурна В.Б. Шарикіна Н.В. Коряк Л.М. Губар Л.С. Бардаченко Т.М.
 

п/п

Дипломники
 

Керівник

проекту

Архітектурно- конструктивна

частина

Кольоровий дизайн Технологічна

частина

Економічна

частина

Охорона праці
6 Швачко Людмила Василівна Шуляк Л.Г. Шуляк Л.Г. Шарикіна Н.В. Коряк Л.М. Губар Л.С. Бардаченко Т.М.
7 Шинкаренко Антоніна  Юріївна Шуляк Л.Г. Шуляк Л.Г. Шарикіна Н.В. Коряк Л.М. Губар Л.С. Бардаченко Т.М.

 

 

Директор  коледжу                                                                                   Т.М.Бардаченко

17044 м. Остер, вул. 8 березня, 7а, телефон: (04646) 4-34-85;

електронна пошта: Oster_budtex@cg.ukrtel.net

Яндекс.Метрика

Cars
wordpress, темы. здоровый блог. WordPress плагины